Kwiaty na rocznicę ślubu – sprawdź 3 oryginalne propozycje naszej kwiaciarni internetowej

Każda rocznica ślubu jest ważnym wydarzeniem dla małżonków. Warto więc nie tylko o niej pamiętać, ale odpowiednio ją celebrować oraz zadbać choćby o drobny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy żony. Znakomitym pomysłem na taki prezent jest piękny bukiet. W ofercie naszej kwiaciarni internetowej znajduje się wiele ciekawych propozycji wiązanek. Sprawdź wybrane z nich!

Zaufaj ekspertom

Dobór rodzajów i kolorów kwiatów na rocznicę ślubu może sprawiać pewne trudności. Tym bardziej, że poszczególne kwiaty i ich barwy mają różną symbolikę, która zazwyczaj jest znana głównie kobietom. Doskonale wiedzą one, że np. czerwone róże są symbolem miłości, z kolei róże żółte oznaczają zazdrość i negatywne uczucia. Lepiej również nie kupować ukochanej kalii, a już z pewnością nie chryzantemy!

Skomplikowane? Nie musisz znać się na symbolice florystycznej. Jeśli nie wiesz, jakie rośliny wybrać, wyślij kwiaty przez kwiaciarnię internetową. Możesz wybierać spośród gotowych wiązanek i bukietów, a także skontaktować się bezpośrednio ze specjalistami z kwiaciarni online i poprosić o pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu. Zaufaj ekspertom, którzy fachowo doradzą, jaki gatunek, kolor czy też nawet ilość kwiatów wybrać.

Decydując się na wysyłkę kwiatów, pamiętaj również o ich przyozdobieniu różnego rodzaju dekoracjami, np. brokatem czy wstążkami. Dobrze jest także dołączyć kartkę lub przynajmniej niewielki bilecik z życzeniami.

Bukiet czerwonych róż dla ukochanej

Wiązanka składająca się z pięknych czerwonych róż jest zawsze dobrym wyborem. Kwiaty w tym kolorze symbolizują wielką, głęboką miłość. W zależności od numeru kolejnej rocznicy, możesz zdecydować się na bukiet składający się właśnie z takiej liczby kwiatów. Niestety, trzeba przyznać, że ten sposób sprawdza się jedynie w przypadku przynajmniej kilkunastej rocznicy ślubu. Trzy, czy też pięć róż na jubileusz nie prezentują się zbytnio okazale. W takiej sytuacji najlepiej jest nie wiązać liczby róż z numerem rocznicy, ale zdecydować się na efektowną, sporych rozmiarów wiązankę, np. taką składającą się z aż 50 czerwonych róż. O takim prezencie marzy niejedna kobieta. Obdaruj więc swą ukochaną tak olśniewającym podarunkiem i pokaż, jak bardzo ją kochasz.

Czyste piękno białych lilii

Polecanym podarunkiem na rocznicę ślubu jest również bukiet białych lilii. Cechują się one bardzo szeroką symboliką. Oznaczają przede wszystkim czystość i szczerość intencji, a także poważne zamiary wobec obdarowanej osoby. Symbolizują boskie piękno i doskonałość, miłość i pożądanie. Zamówienie więc wiązanki z lilii w kwiaciarni internetowej i podarowanie jej żonie pokaże szczerość Twoich uczuć oraz głęboką miłość!

Feeria barw i aromatów w jednym bukiecie

Poza wiązankami składającymi się z jednego gatunku kwiatów, polecanym wyborem dla ukochanej kobiety są również bukiety wielokolorowe, w których skład wchodzi kilka rodzajów roślin. Zachwycają one niezwykłymi kompozycjami, feerią barw i zapachów, a także symboliką. Bukiet dla Ciebie to idealna propozycja na rocznicę od naszej internetowej poczty z kwiatami.

Bukiet stanowi doskonałe połączenie margaretek, irysów i tulipanów w nowoczesnej, ciekawej kolorystyce. Różowe tulipany symbolizują ciepło emocjonalne oraz gorące uczucie, a także pokazują troskę względem obdarowanej kobiety. Przepiękne, niezwykłe irysy oznaczają natomiast zaufanie, wiarę i nadzieję.

Już w czasach starożytnych Rzymianie obdarowywali irysami bliskie im kobiety, pokazując im tym samym, jak bardzo cenią ich zalety: czystość ciała i duszy. Z kolei niewinna, delikatna margaretka mówi wprost: jesteś najpiękniejsza! Wybierając więc wiązankę z tymi z pozoru prostymi i zwyczajnymi kwiatami, wyrażasz wielkie uczucie, doceniając wszelkie zalety swej wybranki.

Podsumowując, wybór konkretnych rodzajów kwiatów na rocznicę nie jest prosty. Na szczęście sprawdzona i profesjonalna kwiaciarnia internetowa, taka jak 123kwiaty.pl, z powodzeniem sprosta każdemu zadaniu.

Wpis edytowany 12.06.2020