Dostarczamy kwiaty już od ponad 11 lat!
Zamów online lub zadzwoń
+48 780 122 123
Pon. - Pt. 9:00 - 16:00, Sob. 9:00 - 13:00

Zasady dostawy

1. Zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 16 może zostać doręczone tego samego dnia.
2.

Zamówienia są dostarczane w przedziałach czasowych: do godziny 13 (godziny poranne) lub po godzinie 13 (godziny popołudniowe). Nie gwarantujemy godzin dostawy. Jeśli chcą Państwo dostarczyć kwiaty na konkretne godziny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 720 60 59

W dni takie jak : Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki nie gwarantujemy godzin dostawy podanych w zamówieniu ze względu na zwiększoną ilość przesyłek.

3.

Zamówienie z datą dostawy w sobotę lub niedzielę musi zostać złożone najpóźniej do godziny 13 w sobotę. Zamówienia na sobotę lub niedzielę złożone po tym terminie mogą zostać dostarczone w poniedziałek. Nie gwarantujemy dostawy w dni świąteczne (wolne od pracy).

Zamówienie z datą dostawy w sobotę lub niedzielę musi zostać złożone najpóźniej do godziny 13 w sobotę. Zamówienia na sobotę lub niedzielę złożone po tym terminie mogą zostać dostarczone w poniedziałek. Nie gwarantujemy dostawy w dni świąteczne (wolne od pracy).
Zamówienia na dzień babci 21.01.2018 przyjmujemy do niedzieli do godziny 13:00.
4. Zamówienie na kosz prezentowy należy złożyć minimum 48 godzin przed datą dostawy. Koszy prezentowych nie dostarczamy w weekendy i święta. 
5. Koszt dostawy kwiatów na terenie całej Polski wynosi 19,90 zł.
6. Zamówienie zagraniczne należy złożyć minimum 24 godziny przed planowaną datą dostawy. Nie dostarczamy kwiatów za granicą w niedziele.
7. Zmiany w zamówieniu można wprowadzić do 2 godzin od złożenia zamówienia lub co najmniej 48 godzin przed datą dostawy.
8.

Kwiaciarnia Internetowa 123kwiaty.pl dokłada wszelkich starań aby doręczony bukiet był jak najbardziej zbliżony do zdjęcia na stronie. W przypadku gdy dany rodzaj kwiatów jest niedostępny Kwiaciarnia Internetowa 123kwiaty zastrzega sobie prawo do zamiany kwiatów na podobne o tej samej lub wyższej wartości, zachowując kształt bukietu. Zgłoszenia reklamacyjne na jakość dostarczonych kwiatów przyjmujemy do 48 godzin od realizacji zamówienia.

 

9.

W przypadku bukietów zawierających wyłącznie róże zamiana nie może zostać dokonana bez akceptacji klienta.

 

10.

W celu złożenia reklamacji należy przesłać zdjęcie doręczonego bukietu na adres info@123kwiaty.pl w terminie do 48 godzin od doręczenia bukietu.

11.

Zdjęcia produktów dodatkowych są zdjęciami przykładowymi, doręczony produkt może odbiegać od zdjęcia w zależności od dostępności danego produktu. Produkty dodatkowe dostarczamy wyłącznie z kwiatami.

 

12. Kwiaciarnia Internetowa 123kwiaty.pl nie ujawnia żadnych danych i informacji osobowych osoby zamawiającej kwiaty. Jedynym sposobem aby odbiorca dowiedział się od kogo otrzymał kwiaty jest podpis na bileciku.
13.

W przypadku zamówień na ceremonię ślubną lub pogrzeb istnieje możliwość dostawy o dokładnej, wybranej przez klienta godzinie. W takich przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 32 720 60 59 lub mailowy, na adres info@123kwiaty.pl.

 

Dostawa kwiatów w całej Polsce i na świecie

Nasza kwiaciarnia internetowa specjalizuje się w doręczaniu kwiatów na terenie kraju i zagranicy. Wykonujemy nie tylko perfekcyjne bukiety kwiatowe, ale również wysyłamy je ekspresowo działającą pocztą – dzięki temu wszystkie wiązanki docierają pod wskazany adres zawsze na czas. Każda przesyłka kwiatowa jest przygotowywana na życzenie klienta – dopiero po realizacji bukietu jest on przekazywany w ręce kuriera.

Kompozycje kwiatowe na zamówienie – profesjonalnie i na czas

Jako nowoczesna kwiaciarnia z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy szybką dostawę kwiatów zarówno na terenie Polski, jak i całego świata. Wszystkie przesyłki tuż po złożeniu zamówienia przez klienta są przekazywane w miarę możliwości jak najszybciej do realizacji. Uruchomiona przez nas poczta funkcjonuje sprawnie i profesjonalnie, dzięki czemu dostawa wiązanek odbywa się sprawnie i terminowo. Szeroki asortyment gotowych bukietów i fachowa obsługa zapewniają zadowolenie wszystkich naszych klientów.