Kiedy warto postawić na gerbery?

wiosna

Mówi się, że są przesłaniem wiosny i piękna, wyrażają szacunek i podziw. Gerbery są u nas bardzo popularne, ale czy faktycznie idealne na każdą okazję? Kiedy warto na nie postawić? Wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika – zapraszamy do lektury.

 

 

 

Skąd pochodzą gerbery?

W stanie dzikim gerbery występują w południowo-wschodniej Afryce i na Madagaskarze, a także w tropikalnych rejonach Azji oraz u południowo-wschodnich wybrzeży kontynentu australijskiego – na Tasmanii. Kwiaty te są bardzo popularne również w Europie. Mają one niezwykle bogatą symbolikę. Zależnie od koloru możesz wyrazić swoje emocje. I tak na przykład gerbery:

  • żółte – oznaczają zwycięstwo,
  • czerwone – symbolizują miłość, namiętność i oddanie,
  • białe – to znak szczęścia i radości, a także niewinności i czystości,
  • niebieskie – oznaczają wykwintność i luksus, to kolor przyjaźni i zaufania.

Bukiet gerbery na prezent?

Gerbery są doskonałym upominkiem z różnych okazji. Śmiało podaruj bukiet z tych pięknych kwiatów, gdy chcesz przekazać komuś, że go kochasz, a także podziękować czy pogratulować mu sukcesu. Idealnie sprawdzą się jako prezent urodzinowy, imieninowy oraz jako dodatek do upominku, np. z okazji rocznicy ślubu.

Dostawa kwiatów przez naszego kuriera to wspaniały pomysł na wyjątkową niespodziankę i niebanalny upominek. Zamówienia przyjmujemy 24h na dobę. Oferujemy duży wybór kompozycji z gerberami w roli głównej – w wielu kolorach i kombinacjach kwiatowych. Każdy znajdzie odpowiednie kwiaty, które będą stosowne do okazji.

 Na urodziny

Gerbery mogą utrzymać się w wazonie nawet do 2-3 tygodni. Dlatego są idealnym prezentem na urodziny. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać wodę – latem codziennie, a w chłodniejsze dni rzadziej, co kilka dni. Warto przed włożeniem do wazonu przyciąć łodygi. Dzięki temu będą długo piękne i świeże. Specjalnie na tę okazję polecamy fantastyczne bukiety:

  • Uśmiech na okrągło – to kompozycja z różnokolorowych gerber oraz róż gałązkowych z zielonym przybraniem,
  • Letni zachód słońca – wiązanka z czerwonych gerber, róż, lilii i zielonych dodatków,
  • Elegancja Francja – różowy bukiecik z gerber, hortensji, santini oraz gipsówki na zielonym podkładzie.

gerbery

 Jako upominek

Jeśli brakuje Ci pomysłu na niepowtarzalny upominek dla kogoś bliskiego, to świeże gerbery sprawdzą się idealnie. Zachwycają kolorami, są symbolem piękna i szacunku. To świetny upominek, np. na Dzień Matki. Kwiaty te doskonale prezentują się w bukietach same, ale też śmiało można je łączyć z innymi roślinami i zielonymi dodatkami, tworząc niebanalne, radosne kompozycje.

Gdy chcesz powiedzieć ukochanej, że ją kochasz, wybierz Czerwony Szyk. To wyjątkowy bukiet z czerwonych gerber, róż i alstromerii z oryginalnym przybraniem. Jest zachwycający.

Jeśli wybierasz się do świeżo upieczonej mamy z gratulacjami, proponujemy Biały Świat – najlepsza wiązanka na narodziny dziecka. To kompozycja z białych gerber i róż oraz kwiatów sezonowych z delikatnym przybraniem.

Wkrótce ślub przyjaciół i chcesz im wysłać upominek? Idealnym bukietem będzie Słodki Rumieniec z czekoladkami. Delikatna wiązanka z gerber, lilii i róż z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Młodej Pary.

Wejdź na stronę naszej kwiaciarni czynnej 24h na dobę i zamówić usługę e-kwiaty. Dostawa bukietu nastąpi w wyznaczonym przez Ciebie terminie pod wskazany adres.

Bez okazji

Gerbery w takich sytuacjach sprawdzają się idealnie. Oddziałują na zmysły zarówno pięknym zapachem, wyglądem, jak i kolorem. Podarowane bez okazji potrafią wywołać uśmiech i umilić ponury dzień. Wręczając przecudną wiązankę ukochanej, mamie czy dziadkowi sprawisz im niespodziankę i poprawisz humor. Postawione w pięknym wazonie na stole czy komodzie przyozdobią wnętrze, a osoba, która go otrzymała, za każdym razem miło o Tobie pomyśli.

Zaufaj najlepszym florystom! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy śliczną wiązankę z gerber i innych roślin z przybraniem. Zamów usługę e-kwiaty, a resztą zajmie się doświadczony kurier kwiatowy. Nasza kwiaciarnia realizuje zamówienia krajowe i międzynarodowe.

Podaruj bliskiej osobie bukiet przepięknych kwiatów z dostawą!

Imieniny, urodziny, podziękowania, gratulacje… Czy to jedyne dobre momenty, aby wręczyć komuś kwiaty? Nie! Powiedz: kocham, lubię Cię, dziękuję, że jesteś, tak po prostu – bez okazji! Przepiękny bukiet gerber z dostawą jest idealny na tę okoliczność. Podaruj go bliskiej osobie i pokaż, że jest dla Ciebie naprawdę wyjątkowa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!