Dostarczamy kwiaty już od ponad 11 lat!
Zamów online lub zadzwoń
+48 780 122 123
Pon. - Pt. 9:00 - 16:00, Sob. 9:00 - 13:00

mapa wrocław

Kwiaciarnia internetowa Wrocław – wysyłka i dostawa kwiatów

  

Zadzwoń i zamów: 71 712 23 22

Wypróbuj dostawę kwiatów pocztą na terenie Wrocławia dzięki kwiaciarni internetowej 123kwiaty.pl. Dostawa roślin z naszym kurierem to gwarancja tego, że dotrze do Ciebie najpiękniejszy bukiet, oczywiście na czas! Róże, gerbery, goździki, lilie – te wszystkie cuda znajdują się w ofercie naszej kwiaciarni i w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy tylko zamówić je przez naszą stronę internetową lub telefonicznie, a wysyłka zostanie przygotowana.

Nasza kwiaciarnia internetowa z oddziałem we Wrocławiu odznacza się wyjątkową dbałością o szczegóły. Pracują w niej najlepsi floryści, którzy zapewniają wyjątkową jakość Twojego bukietu. Zamów już dzisiaj kwiaty z dostawą na terenie Wrocławia – możemy nadać wysyłkę i doręczyć je nawet w 2 godziny od złożenia zamówienia!


 

Kwiaty z dostawą na terenie Wrocławia i okolic

Nasze oddziały we Wrocławiu znajdują się w miejscach, które oznaczyliśmy na mapie na górze strony – to właśnie tam możesz zamówić swoje wymarzone kwiaty z dostawą, w tym kompozycje z roślin ciętych i zielonych. Szczególnie warte uwagi są kosze upominkowe i wiązanki na każdą porę roku, a także tzw. flower box. Mieszkańcy Wrocławia mogą liczyć na zawsze świeże bukiety i wieńce – jako trzecie największe miasto w Polsce dokładamy wszelkich starań, aby nasza dostawa kwiatów stała na jak najwyższym poziomie.

Kwiaty do Polski i za granicę – wyślij z Wrocławia

Z tego samego miejsca we Wrocławiu możesz wysłać kwiaty do Polski, czyli każdej innej miejscowości w kraju. Oferujemy także opcję wysyłki kwiatów za granicę, jeśli Twoi najbliżsi żyją paręset kilometrów dalej. Z Wrocławia najczęściej są wysyłane rośliny z okazji Dnia Matki oraz Walentynek – jednak w gruncie rzeczy nadają się na każdą okazję! Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, wyślemy w Twoim imieniu kwiaty pod wskazany adres.

Florystyczna poczta – kwiatowa przesyłka dla Ciebie

Nasza kwiaciarnia Wrocław online działa na zasadzie poczty – Ty wybierasz kwiaty, które chcesz wysłać najbliższym, a my zajmujemy się całą logistyką. Możesz mieć pewność, że wybierzemy dla Ciebie piękne i świeże kwiaty, a cały proces przebiegnie profesjonalnie. Wśród niektórych osób jesteśmy znani jako poczta z kwiatami we Wrocławiu, w której można zamówić najpiękniejsze rośliny. Dostarczamy kwiaty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Zaplanuj więc swoją przesyłkę tak, aby zdążyła na czas.